Esquel H60 LED lampa ogrodowa dogruntowa solarna z czujnikiem ruchu antracyt R42261142
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa solarna z wbudowanym źródłem światła LED. Kolec umożliwiający montaż lampy w gruncie. Światło jest zasilane z akumulatora poprzez panel solarny. Oprawa wykonana jest ze stali nierdzewnej w kolorze antracytu. Posiada wbudowany czujnik ruchu o zasięgu 6-8 m i kątem detekcji 90°. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła. W pełni naładowany akumulator pozwala na 1 godzinę ciągłego świecenia. Czas pełnego ładowania ok. 8 godzin. Lampa posiada jeden wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh. Napięcie baterii - 3,7 V.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | Akumulator: 3,7V 2000mAh |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 290 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 19,5 cm |
| Wysokość | 78,5 cm (z klinem ziemnym) |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 