Esquel LED kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu antracyt R22261142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Światło jest zasilane z akumulatora poprzez panel solarny. Oprawa wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze antracytu. Posiada wbudowany czujnik ruchu o zasięgu 6-8 m i kątem detekcji 90°. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła. W pełni naładowany akumulator pozwala na 1 godzinę ciągłego świecenia. Czas pełnego ładowania ok. 8 godzin. Lampa posiada jeden wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2200 mAh. Napięcie baterii - 3,7 V.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | Akumulator: 3,7V 2200mAh |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 290 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,42 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 