Facette lampa stołowa 1xE27 czarna/zielona 564200115
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa ze szklanym zielonym kloszem. Połączenie czarnego matowego metalu i zielonego szkła sprawia, ze oprawa przyciąga wzrok i zapewnia imponujący efekt świetlny. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 17 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 