Favera lampa wisząca 3xE27 czarna/antyczny brąz PND-42361-3-BRO-AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze antycznego brązu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Długość x szerokość | 63 cm x 15 cm |
| Wysokość | 108 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 32 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 