Filo lampa wisząca retro 1xG9 D14 H41 czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa w stylu retro ze szklanym białym kloszem w połysku. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa wisi na sztycy o długości 30 cm (brak możliwości skrócenia lampy).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 