Fold lampa podłogowa 3xE27 czarna/biała 21739/16/31
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 3 punktowa z abażurem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Klosz z tkaniny jest ozdobiony eleganckimi zagięciami. Włączanie i wyłączanie Fold jest dziecinnie proste dzięki przełącznikowi na kablu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 150 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 4,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 