Hermes lampa wisząca 3xE27+3xE14 czarna 1347/6
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z ruchomymi ramionami na końcu, których z jednej strony zostały umieszczone metalowe stożkowe klosze, a z drugiej klosze szklane w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) + E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 64 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm /15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 