Hermes lampka stołowa 1-punktowa O3168 L1 PAT
towar niedostępny
Opis
Niezwykle urocza lampka stołowa klasyczna 1 płomienna. Lampka posiada klosz w kolorze biały alabaster, z metalową ramką na brzegu w kolorze patyny. Włącznik znajduje się w przyłączu, długość przyłącza ok. 1,5 m.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 