Huelto LED lampa wisząca 1-punktowa złota PND-22112132-1A-CHPN
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym szampańskim. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 290 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 