Huelto LED lampa wisząca 5-punktowa złota PND-22112132-5A-CHPN
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym szampańskim. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 