Hyperion lampa wisząca 1xG9 biała SL.1356
towar niedostępny
Opis
Hyperion lampa dostępna w wersji białej i czarnej, ze szklanymi kloszami, sprawia, że doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami – od industrialnych po skandynawskie. Inspirowana kształtem planet, ta lampa wniesie do Twojego domu odrobinę galaktycznej magii. Zastosowanie wysokiej jakości modułu LED w lampie HYPERION eliminuje problem migotania światła, co zapewnia pełen komfort użytkowania. Możesz cieszyć się idealnym oświetleniem przez wiele godzin, bez obawy o zmęczenie oczu czy bóle głowy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 