Jessica lampa wisząca 1xE27 czarna 10421/30/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z bawełnianym abażurem. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 151,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina (bawełna) |


by 