Karbon lampa wisząca 3xE27 czarna brązowa 1653/3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami w kolorze brązowo-czarnym. Lampa wisząca KARBON to minimalistyczne dzieło sztuki, charakteryzujące się smukłą, cylindryczną metalową obudową z cofniętym źródłem światła. Zaprojektowana z myślą o precyzji, zapewnia skoncentrowane oświetlenie punktowe skierowane w dół, co czyni ją idealnym wyborem nad wyspę kuchenną, stół w jadalni lub do nowoczesnych korytarzy. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 20 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 14 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy + czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 