Kendal lampa sufitowa tuba IP65 1xGX53 biała LP-6331/1SM IP65 WH
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykończona w kolorze białym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP65, która oznacza pełną ochronę przed wnikaniem kurzu oraz odporność na strumienie wody z dowolnego kierunku. Dzięki temu ten model lamp doskonale sprawdzi się nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale także w przestrzeniach zewnętrznych, takich jak tarasy czy balkony.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,2 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 