Klosz szklany Zebra II kula D145 transparent/mat
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie kuli otwartej od dołu w kolorze przezroczystym i matowym (efekt szronu).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14,5 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor | przezroczysto - matowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,13 kg |
| Motyw | wzór |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - 10 cm |


by 