Konewka lampa solarna LED 0,06W 3000K IP44 czarny/miedź SW-5015
towar niedostępny
Opis
Lampa solarna o kształcie konewki z dekoracją w postaci świecących, jasnym światłem diod LED to ciekawa propozycja dekoracyjnego oświetlenia ogrodu. Górna część jest ozdobiona LED-ową dekoracją, która ma aż 37 punktów świetlnych. Lampa posiada w dolnej części zaostrzony koniec, który ułatwia osadzenie jej w podłożu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 0,06 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | miedź |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 