Laser 49 lampa wisząca 1xG9 brązowa 10451
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kształcie tuby. Całość lampy wykończona w kolorze brązowym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma lampy sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 2,5 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49 cm |
| Waga | 0,68 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 