Levitation lampa wisząca 1xG9 mosiądz MOD376PL-01G1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem osłoniętym kloszem drucianym. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25,8 cm |
| Wysokość | 58,4 cm - 348 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | mosiądz + biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 