Lipari lampa wisząca 3xLED 22W biała P0545
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Akrylowe klosz doskonale komponują się z białym mocowaniem sufitowym i ze złotym wykończeniem wewnętrznej części oprawy. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1610 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 