Lugar lampa sufitowa (spot) 2-punktowa czarna ML5706
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 