Lugar lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna ML5704
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa spot 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 13 cm x 5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 