Luxe lampa wisząca IP54 1xLED/40W czarna 18080
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED o podwyższonym stopniu ochrony przed wilgocią IP54. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 112,5 cm x 5 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 