Luxe lampa wisząca 1xLED CCT czarna 18173
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Możliwość zmiany barwy światła (3000K/4000K/6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2634 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 120 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 