Mariposa lampa wisząca 3xLED/24W chrom LP-1715/3P CH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Designerski motyw lampy wykonany z metalu w kolorze złotym z przeźroczystymi, akrylowymi skrzydłami. Na regulowanej lince mocującej znajduje się element dekoracyjny w kształcie kulek w kolorze podsufitki. Możliwość zmieniania barwy w podsufitce przed montażem: 3000/4000/6000K .
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + transparentny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 