Martelo lampa wisząca 1xE27 czarna/biały PND-36545-1A-GD-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem oraz ceramicznymi elementami (niebieskie i różowo-fioletowe), które pełnią funkcję dekoracyjną. Oprawa w kolorze czarnym ze wstawkami wykończonymi w mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie pasuje do nowoczesnych i klasycznych pomieszczeń, którym nada wyjątkowego chrakateru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duźy gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 121 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 