Nave lampa wisząca 2xE14 kremowa 1088PL_H9
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi białymi kloszami (matowe klosze o średnicy 14 cm). Elementy metalowe wykończone w kolorze kremowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 37 cm x 14 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | kremowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 