Neri lampa wisząca 6-punktowa złota MSE010100318
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończono w kolorze złotym. Oprawa kształtem przypomina fontannę dekoracyjną, a odpowiednio rozmieszczone klosze doskonale rozpraszają światło i oświetlają pomieszczenie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak - pręty: 1 x 20 cm, 3 x 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9,5 cm, 11 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 