Nerom lampa stołowa 1xE27 czarna TB-22374A-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z abażurem w kolorze szarym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 61,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 