Nicola lampka stołowa 1xE27 żółta 6641
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa z materiałowym abażurem w kolorze żółtym. Elementy metalowe wykończone w kolorze żółtym. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały gwarantują nie tylko trwałość, ale także nienaganną jakość światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | żółty |
| Kolor klosza / abażura | żółty |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 