Prysm 3P lampa wisząca 3xG9 czarna SL.1401
towar niedostępny
Opis
Dostępna w wersjach pojedynczej lampy oraz zestawów z trzema źródłami światła, PRYSM oferuje elastyczność w aranżacji. Jej neutralna kolorystyka – biała i czarna – pozwala na łatwe wkomponowanie jej w różnorodne stylistyki wnętrz, od salonu, przez jadalnię, aż po kuchnię czy sypialnię. Osłona żarówki wykonana z metalu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 