Pulse lampa wisząca 3xE27 biała/brązowa 10005
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami wykonanym z białego lnu i brązowej juty. Drewniany stelaż w formie drewnianej belki nadaje pomieszczeniu niezwykłej elegancji i ciepła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa PULSE to nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również wyjątkowa dekoracja, która przyciąga wzrok i stworzy wokół siebie przyjemną aurę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 16 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | len - biały + juta - brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne, drewno |


by 