Riga żyrandol 3-punktowy P03755CH
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol świecznikowy 3 płomienny przyozdobiony przezroczystymi szklanymi talerzykami pod żarówkami. Metalowe części wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 34 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, szkło |


by 