Roma H60 lampa ogrodowa słupek 2xLED 24W 4000K czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa słupek ogrodowa stojąca z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa w kolorze czarnym. Słupek oświetla przestrzeń z obu stron jednocześnie, zapewniając równomierne i estetyczne oświetlenie ścieżek, podjazdów czy ogrodów, bez tworzenia zacienionych stref. Idealne połączenie funkcjonalności i designu. Klasa IP44 chroni przed pyłem i strumieniem wody.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1820 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 8 cm x 12 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 