Rota LED H58 lampa stojąca ogrodowa kierunkowa RT-580
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED pozwalająca ukierunkować strumień światła w oczekiwanym kierunku. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze ciemny popiel/grafit. Idealnie nadaje się do nowoczesnej architektury.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 15 cm x 8,5 cm |
| Wysokość | 58 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 