Saber 80 kinkiet 1xLED/11W/3000K oliwka 11378
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze oliwki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 380 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | oliwka |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 