Sardo lampa sufitowa 3xE27 nikiel satyna SPL-5581-3SC-SC-SG
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowego niklu i w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 39 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna + czarny |
| Kolor klosza / abażura | szary dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 