Satellite M lampa wisząca 7xE27 szara 11231
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa z metalowym kloszem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 58 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 