Saturn M kinkiet 1xG9 czarny 12436
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym, kulistym kloszem. Podstawa metalowa wykończona w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że kinkiet idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 4 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,2 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 