Slit H70 lampa ogrodowa 1xLED/12W/3000W czarna 11376
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie sprawdzi się do oświetlenia ogrodu, ścieżki czy też tarasu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 9,6 cm x 15cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 