Sober lampka stołowa 1-punktowa mosiądz/dymiony 107820
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa ze szklanym kloszem. Metalowa podstawa wykończona w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 2,82 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 