Spin 120 kinkiet 1xLED/16W/4000K czarny 10622
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 630 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 120 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,5 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 