Spinner 19 lampa wisząca 1xLED/7W złota MSE1501100469
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym mlecznym tworzywem sztucznym. Możliwość regulowania źródła światła. Oprawę wykonano z metalu w kolorze złotym, a osłonę klosza z mlecznego akrylu. Spinner doskonale prezentuje się pojedynczo, jak również w postaci kilku sztuk w różnych rozmiarach umieszczonych obok siebie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 18,5 cm x 15 cm |
| Wysokość | max. 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 