Stesso Gold Nero S lampa wisząca 3-punktowa złota/czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 płomienna z dużym czarnym abażurem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez wykręcenie jednej lub dwóch rurek, odpowiednio o 30 cm lub o 50 cm lub o 80 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 42 cm |
| Wysokość | 50 cm - 130 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 35 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 