Stick LED lampa wisząca 1-punktowa czarna MSE1501100534
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lekka geometryczna konstrukcja, która będzie praktyczną ozdobą pomieszczenia. Głównym elementem lampy jest podłużne, ledowe źródło światła. Całość połączona jest z metalowym okręgiem który stabilizuje i poziomuje lampę. Lampa umieszczona jest na podsufitce za pomocą 3 częściowego metalowego łącznika. Zapewnia to regulację wysokości całej lampy. Wszystkie elementy metalowe są w kolorze czarnym. Dzięki zastosowaniu akrylowej osłony Ledowego źródła światła, lampa odpowiednio rozprasza światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| LEDy w komplecie | tak |
| Długość x szerokość | 120 cm x 45 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | Długość łącznika: 75 cm+ 55 cm+ 30 cm |


by 