Toppo lampa wisząca LED 56W czarna 6032-0110
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym piaskowym. Możliwość regulowania wysokości. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 56 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 6600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny piaskowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 