Treviso LED D40 lampa wisząca 1-punktowa czarna 4000K LP-798/1P S BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 