Tribute lampa wisząca 3xE27 czarna/kremowa 21435/13/38
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami w kolorze kremowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta lampa wisząca ma trzy klosze o różnych wysokościach, każdy wykonany z wysokiej jakości tkaniny o podwójnej strukturze. Tribute można regulować pod względem wysokości, a przy maksymalnej długości 350 centymetrów idealnie nadaje się do pomieszczeń z wysokimi sufitami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 76 cm |
| Wysokość | 350 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,28 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | kremowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 