Tubings lampa ogrodowa stojąca 1-punktowa czarna 8158
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa z metalowym kloszem przysłoniętym szkłem. Całość wykończona w kolorze czarnym. Lampa posiada możliwość regulowania położenia źródła światła góra/dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13,8 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6,7 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 