Tuela kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem ruchu antracyt 210869142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny 1 punktowy ze szklanym transparentnym kloszem. Posiada wbudowany czujnik ruchu. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. W przypadku oświetlenia energooszczędnego zalecane jest zastosowanie źródła światła LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23,5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 1,32 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 