Kod produktu: DL632302400
Producent: Trio
Vantos lampa wisząca 6-punktowa czarna DL632302400
Dostępność 6 szt. (dostępne od ręki)
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zamówienia większej ilości.
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: sprawdź formy dostawy
Cena:
467.10
ilość szt.
pn - pt (8:00 - 16:00)
Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo więcej
Produkt dostępny także w sklepie stacjonarnym!
6 szt.
Świętego Rocha 168, 42-202 Częstochowa
towar niedostępny
Opis
RozwińZwiń
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Dane techniczne
Ilość źródeł światła 6-punktów
Typ źródła światła żarówka
Typ trzonka żarówki GU10
Zasilanie 230 V
Klasa szczelności/ochrony IP20
Moc max. pojedynczej żarówki 35 W
Żarówki w komplecie nie
Możliwość stosowania żarówek LED tak
Długość x szerokość 115 cm x 18 cm
Wysokość 150 cm
Możliwość skrócenia wysokości tak
Wysokość klosza / abażura 10,5 cm
Szerokość klosza / abażura 6 cm
Waga 2,26 kg
Kolor konstrukcji czarny matowy
Kolor klosza / abażura czarny matowy
Osłona źródła światła metal
Materiał metal
Produkty z tej samej rodziny
RozwińZwiń
Bestsellery
najlepiej sprzedające się produkty bieżącego miesiąca
  • 24h
Bosso D30 lampa wisząca 1-punktowa biała 1087G
Aldex Bosso D30 lampa wisząca 1-punktowa biała 1087G
szt.
Bosso D40 lampa wisząca 3-punktowa biała 1087XL
Aldex Bosso D40 lampa wisząca 3-punktowa biała 1087XL
szt.
Provence kinkiet 1xE27 brąz PV1-OB
Elstead Lighting Provence kinkiet 1xE27 brąz PV1-OB
  • 24h
Catrina 90 kinkiet 1xLED/14W/4000K czarny
Masterled Catrina 90 kinkiet 1xLED/14W/4000K czarny
  • -10%
Andi lampa sufitowa 2xGU10 + 3xG9 biała K-5496
Kaja Andi lampa sufitowa 2xGU10 + 3xG9 biała K-5496
Pinne lampa sufitowa 4xE14 beżowa 1080PL_L17
Aldex Pinne lampa sufitowa 4xE14 beżowa 1080PL_L17
Lando oprawa najazdowa dogruntowa LED 20W 4000K srebrna
SU-MA Lando oprawa najazdowa dogruntowa LED 20W 4000K srebrna
  • -10%